Tags:

Skok ze spadochronem – kup teraz przez internet

Comment

Skoki spadochronowe

Skakanie ze spadochronem jeszcze nigdy nie było tak łatwe – teraz można nawet wykupić skok całkowicie przez internet. Gdy masz ochotę na odrobinę szaleństwa lub chcesz zrobić bliskiej sobie osobie niespodziankę i kupić jej skok w prezencie, wystarczy tylko kilka kliknięć myszką.

Skok w określonym dniu czy voucher?

Szkoły spadochronowe udostępniają swoim klientom możliwość wyboru terminu dogodnego skoku, na przykład w weekend. Wystarczy wskazać podczas rezerwacji określony dzień na mapie, a następnie wybrać godzinę. To pozwala na zarezerwowanie najbardziej dopasowanego do siebie terminu.

Druga forma wykupu usługi to voucher prezentowy. Wybierany jest głównie jako upominek, stąd też jego nazwa. Wtedy nie określa się przy rezerwacji terminu skoku, wykupuje się tylko sam skok w określonej specyfikacji. Datę może dobrać osoba obradowana takim voucherem – wystarczy, że zaloguje się na stronie internetowej i wybierze ją z kalendarza. Vouchery ważne są na ogół rok, dlatego w tym czasie można wskazać na odpowiedni dla siebie termin.

Jak zapłacić?

Informacje na temat zapłaty za skok tandemowy można znaleźć na stronach internetowych. Różnią się one w zależności od szkoły. Za całość skoku można zapłacić od razu przy rezerwacji przez szybkie przelewy internetowe, kartą płatniczą lub kredytową czy też zwykłym przelewem. Można również wpłacić online zaliczkę, a resztę kwoty po dotarciu na lotnisko.

Jeżeli wobec tego chcesz kupić skok spadochronowy dla siebie lub na prezent, możesz zrobić to łatwo już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *