Skok tandemowy na niecodzienny prezent

Comment

Zdjęcia dotyczące skoków

Rozglądasz się już od dłuższego czasu za ciekawym upominkiem dla bliskiej ci osoby? Zależy ci na tym, żeby był niecodzienny, emocjonujący i inny niż wszystkie? W takim przypadku weź pod uwagę skoki ze spadochronem. Tak! Taki upominek można kupić teraz bez problemu. Jak to zrobić?

Skok tandemowy – bezpieczny i prawie dla każdego

Główną zaletą skoków tandemowych, które odbywają się w towarzystwie instruktora, jest to, że są one bezpieczne, nie wymagają specjalnego przygotowania, umiejętności, kondycji i zdrowia. Wobec tego skoczyć może prawie każdy – wystarczy tylko wykupienie skoku, co można zrobić nawet online. Nie trzeba badań lekarskich i długich szkoleń. Skakać mogą także seniorzy, osoby niepełnosprawnej, młodzież i dzieci poniże 18. roku życia.

Jedyne przeciwwskazania to ostre stany niewydolności układu krążenia, układu oddechowego, epilepsja, łamliwość kości, uszkodzenia i choroby kręgosłupa. Ograniczenia dotyczą osób o niskim wzroście – 120-140 centymetrów, a także wysokiej wadze – 100-120 kilogramów. Są one zależne od sprzętu stosowanego w szkole spadochronowej. Dlatego warto wziąć pod uwagę te wymogi przy kupowaniu skoku na prezent.

Jak kupić skok w upominku?

Jak zostało już wskazane, można zrobić to przez internet. Szkoły spadochronowe na swoich stronach udostępniają formularze do rezerwacji skoków. Wystarczy tylko kilka chwil, żeby to zrobić – gdy jednak kupuje się skok w upominku, warto wziąć pod uwagę dwie opcje.

Gdy skok ma być niespodzianką, która ma polegać na zawiezieniu niczego niepodejrzewającej osoby na lotnisko i zaprezentowaniu jej prezentu dopiero tam, wtedy należy wybrać skok w określonym dniu i godzinie. Gdy natomiast zaproszenie na skok ma być wręczone podczas urodzin czy innej okazji, wtedy lepiej wybrać voucher prezentowy – wtedy osoba obdarowana może samodzielnie wybrać taki termin, który będzie jej najbardziej odpowiadał.

Skok tandemowy w prezencie to wydatek około 500-1000 złotych zależnie od wybranej opcji. Warto zdecydować się na droższą wersję skoku z rejestracją – wtedy z tego niezwykłego upominku pozostaną także utrwalone na filmie i zdjęciach wspomnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *